Time Center AVM yeniden kapılarını müşterilerine açtı

Pandemi döneminin ardından Time Center AVM dün yeniden hizmete açıldı. Yaklaşık 2.5 aydır kapalı olan AVM tüm koronavirüs tedbirlerine uyarak vatandaşlara kapılarını açtı.

Time Center AVM yeniden kapılarını müşterilerine açtı

Covid-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart'ta kapatılan AVM’ler, normalleşme planın başlaması ile içerisinde ünlü mağazaları da bulunduran bölgenin en büyük AVM’si Time Center dün yeniden açıldı. Konaklı Mahallesi’nde bulunan alışveriş merkezi Time Center AVM’de güvenlik, kapıdan giren vatandaşların ateşini ölçtükten sonra içeri aldı. Maskesiz girişlere izin verilmedi. AVM ve içindeki iş yerlerinin görünür yerlerine Covid-19 önlemleriyle ilgili afişler asılarak,  AVM ve iş yerlerinin girişinde, ayrıca içerisinde uygun yerlerde el antiseptiği bulunduruldu. 


‘TÜM ZİYARETÇİLERİMİZİ BEKLİYORUZ’
Time Center AVM Müdürü Emre Kaya alınan önlemleri anlattı. Kaya, Dün itibariyle Time Center Alışveriş Merkezi olarak kapılarımızı ziyaretçilerimize açmış bulunmaktayız. Covid-19 salgınının tüm dünyayı etkisi altına aldığı bu dönemde ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için Sağlık bakanlığı ve Valilik tarafından açıklanan tedbirlere mağazalarımız ile birlikte riayet etmekteyiz. Avm girişlerinde ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın ateş ölçüm kontrollerinin yapılması, maske kontrolü, sosyal mesafe kuralına uyulması, temas halinde virüs bulaşması hususunda risk oluşturabilecek alanların ve tüm alanın sıklıkla dezenfekte edilmesi gibi konularda üzerimize düşen görevleri yerine getirmekteyiz. Ziyaretçilerimiz gönül rahatlığı ile Avm'mize gelip alışveriş yapabilirler. Tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz” dedi.