Levent Ülgen Alanya’ya geliyor

Alanya Belediye Tiyatrosu (ABT) Ustalarla Söyleşi Projesi kapsamında sanatçı Levent Ülgen’i konuk edecek. Tiyatro, sinema ve birçok dizi filmde rol alan sanatçı, tecrübelerini, anılarını ve sanat hayatını söyleşiye katılan vatandaşlarla paylaşacak.

Levent Ülgen Alanya’ya geliyor

Ortaya koyduğu başarılı oyunların yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerle de dillerden düşmeyen ABT, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Ustalarla Söyleşi Projesi’nde yine alanında usta isimleri konuk edecek. Sanatçı Levent Ülgen, 14 Mart Cumartesi saat 16.00’da Belediye Tiyatrosu’nda vatandaşlarla ücretsiz buluşacak.

BAŞKAN YÜCEL VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel "Belediye Tiyatromuz, birbirinden başarılı oyunlarını seyircilerimizin beğenisine sunmakla kalmayıp, aynı zamanda farklı dallarda mesleğinde ustalaşmış isimleri de halkımızla buluşturmaya devam ediyor. Bu özel projeye tüm halkımızı davet ediyorum" dedi. Projede kapsamında daha önce Tan Sağtürk ve Altan Erkekli konuk edilmişti. Önümüzdeki dönemlerde de usta isimler konuk edilmeye devam edecek.